Kontaktní informace

Jak se k nám dostanete

Předpokládáme, že v době mapových podkladů na internetu, navigací a chytrých telefonů, je zcela zbytečné popisovat trasu, jak se k nám dostat z různých možných směrů. Z tohoto důvodu si dovolíme poskytnout jen "základní" údaje pro naše objevení, které by ovšem měly být naprosto dostačující:

Pokud by bylo cokoliv nejasné, rádi objasníme telefonicky, v případě potřeby můžeme nad chalupou zapálit signální ohně ... :)

kontakt | Chalupa Lokovka - pronájem a ubytování Žítková

Telefon, email

  • telefon:  +420 702 972 872 | telefon | Chalupa Lokovka - pronájem a ubytování Žítková
  • e-mail:    chalupa - zavinutá kyselá ryba - lokovka - tečka - cz | Chalupa Lokovka - pronájem a ubytování Žítková

UPŘEDNOSTŇUJEME kontakt spíše E-MAILEM. Pokud si s námi chcete promluvit telefonicky, tak to není problém, ale ve všední dny TELEFONUJTE, prosím, MEZI 17:00 AŽ 19:00 HODINOU. V tuto dobu by neměl být problém se dovolat, v ostatních časech, stejně jako o víkendech, za sebe neručíme. :) Nicméně omlouváme se, pokud telefon nezvedáme, ale možná zrovna odpočíváme, nebo spíme, nebo se nám nechce, :) nebo prostě nemůžeme, protože zrovna odpočíváme, nebo spíme, nebo se nám nechce, :) nebo jsme pracovně vytíženi. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Informace o zpracování osobních údajů v návaznosti na GDPR - NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů


! ATTENTION ! ACHTUNG ! ВНИМАНИЕ !
We speak only the Moravian dialect ! A little Czech. :)
Wir sprechen nur mährischen dialekt ! Ein wenig Tschechisch. :)
Nous ne parlons que le dialecte morave ! Un peu tchèque. :)
Мы говорим только Моравский диалект ! Немного чешский. :)

Děkujeme za Váš zájem

Petr & Magdaléna

QR kód